07.03.2014

Podsumowania Stażów.

Dzisiaj kończy się okres próbny Alyssy ,Jade.T ,Lini Frontu i Nelly .S .Mówiąc szczerze jestem zawiedziona...Jako jedyna Alyssa dodała pięć zwiastunów.Jade.T I Nelly .S cztery ,a Linia Frontu trzy.Zapewniam Was ,że wszystkie oprócz Allysy będziecie mieć mniejsze szansę na pomyślne przejście stażu gdyż nie dostosowałyście się do regulaminu.

PODSUMOWANIE STAŻU ALYSSY

 Dusia:
Największym plusem w Twoich pracach jest wielka kreatywność.Nie tak jak inne stażystki poszłaś na łatwiznę i zrobiłaś często spotykane tematy ,ale wykonałaś o innej tematyce w pewnym sensie trudnej.Świetnie dobierasz gify wraz z sytuacją.Muzyka także jest odpowiednio dobrana i wyciszona.Kombinujesz z przejściami i efektami.Nic dodać nic ująć.
Gratulacje!Dostajesz się do załogi zwiastuny-na-blog.blogspot.com.Liczę na owocną współpracę ! :)


PODSUMOWANIE STAŻU JADE.T

Dusia: Na pierwsze wrażenie Twoje zwiastuny są dosyć dobre.Ale jakby tak doczepiać się błędów jest ich wiele.Gify nie zawsze są dobrze dopasowane co niszczy efekt końcowy.Radziłabym Ci wyciszać muzykę ,pokombinować z efektami i czcionkami.Nie wiem naprawdę nie wiem czy poradzisz sobie jako autorka.


Przykro mi ,ale nie dostajesz się do załogi zwiastuny-na-blog.blogspot.com .Zapraszamy do ponownego się zapisania na staż!

PODSUMOWANIE STAŻY LINII FRONTU

Dusia :Świetnie dobrane gify to podstawa dobrego zwiastunu.Muzyka i jej efekty jest boska!Tematyka też jest zaciekawiająca.Ogółem Twoje zwiastuny jak najbardziej przypadły mi do gustu ,ale dodałaś jedynie trzy zwiastuny.
Pomimo moich obaw ,zostajesz z nami!
 Gratulacje!Dostajesz się do załogi zwiastuny-na-blog.blogspot.com.Liczę na owocną współpracę ! :)

PODSUMOWANIE STAŻU NELLY.S 

Dusia : Pierwsze co mi wpadło w oko ,a może raczej w cho to muzyka. Oniemal dostałam zawału gdy usłyszałam ten jazgot.Radziłabym Ci bardziej spokojniejsze piosenki wybierać do filmików.Gify w niektórych zwiastunach są tak jakby *oczojebne * przepraszam za to wyrażenie ,ale nie wiedziałam jak to ująć.Przyciszaj muzykę!Jedynym plusem jest to ,że wymyślasz dobre tematy.

Przykro mi ,ale nie dostajesz się do załogi zwiastuny-na-blog.blogspot.com .Zapraszamy do ponownego się zapisania na staż!Jeśli kogoś uraziłam bardzo przepraszam nie chcę ,aby ktoś się poczuł urażony ,ale mówię piszę co myślę.
Pozdrawiam Serdecznie 
Właścicielka Dusia  

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Cała załoga zwiastuny-na-blog.blogspot.com dziękuje za każdy komentarz.