09.02.2014

Witam. :)

Cześć. :)
Mam na imię Natalia i - jak już pewnie się domyśliliście, jestem nową stażystką. Będę podpisywać się jako Jade T. Mam wielką nadzieję, że moje prace przypadną wam do gustu i ktoś zamówi u mnie zwiastun. :)
Oto moja podstrona:
PODSTRONA JADE T
Zapraszam. :)
A tutaj przedstawiam wam moje trzy wykonania:
Pierwszy to zapowiedź mojego bloga, a pozostałe dwa to zwiastuny wolne.


Pozdrawiam. ;* :)

3 komentarze:

 1. Och, widzę, że nowa osoba dołączyła. Cóż, witam Cię w imieniu wszystkich... oglądających prace tutejszych autorek. :)
  No to ja sobie omówię zwiastuny. ;3
  Pierwszy - Taki prosty. Plus z tego, że jest jednolity, bo pewnie bym gryzła gdyby takim nie był. Zaraz w tle. Kc ją. Jednak mogę się przyczepić do czcionki. :) Jak ja to lubię! Więc, jest taka najzwyklejsza i mówiąc prostu z mostu - jest wstrętna. No i efekt jest podstawowym efektem WMM. No i nie ma przejść. Dlaczego? Jeszcze pisownia. "boys-bandu"? Boże, toż to wypala mi oczy. "boysbandu", ewentualnie "boy bandu". Bez żadnego myślnika!
  No i ogólnie to myślę, że ten zwiastun zbyt dużo zdradza.
  Drugi - muzyka jest dobrze dobrana, tylko powinna być wyciszona, a nie urwana. Ogólnie nie jest źle. Widzę, że już jest inny efekt napisów i bardzo mi się to podoba i jedyny mój zarzut jest do tego, że nie ma przejść. No i do muzyki. Grr. Będę Ci to wypominała do końca życia. xd
  Trzeci - grr, muzyka. W ogóle to strasznie mi się fabuła spodobała. Piszesz może coś takiego? Chętnie bym poczytała. Cóż, widzę, że są przejścia, ale nie wszędzie. No i są różne. Najładniej wygląda jak są jednolite przejścia, wiesz? I powinny być po każdym gifie i napisie, a nie po tych, które Ci się podobają. :)
  Ode mnie to tyle. Przynajmniej na dziś. Życzę Ci przyjemnego stażu. Na pewno jeszcze nie raz wpadnę, żeby zobaczyć Twoje prace.
  Pozdrawiam,
  Ronnie. x

  [katalog-zwiastunownii]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Och, jeszcze miałam zapytać.
   Masz może kogoś na kim się wzorujesz przy robieniu zwiastunów? :)
   Bo Twoje prace przypominają mi trailery pewnej dziewczyny, więc pytam z ciekawości. x

   Usuń
  2. Bardzo ci dziękuję za szczerą opinię. No cóż. Zdaję sobie sprawę z tego, że moje prace wymagają jeszcze dużej poprawki. Spróbuję dostosować się do twoich rad. :)
   Tak właściwie nie wzorowałam się na nikim. Chociaż przed robieniem ostatniego zwiastunu, przeglądałam prace Rudej z http://dragon-trailers-zwiastuny.blogspot.com/
   Jednak nie można powiedzieć, że dostosowywałam się do niej.
   Pozdrawiam. :)

   Usuń

Cała załoga zwiastuny-na-blog.blogspot.com dziękuje za każdy komentarz.