30.01.2014

Podsumowanie Stażu Avril Malvoy

Ocena Dusii:
Twoje prace są kiepskie.Źle dobrana muzyka,zapominasz o literkach,a na dodatek napisy w ogóle nie mają sensu.Nie umiesz dobierać gifów do danej sytuacji.Wyciszaj muzykę i trochę z nią pokombinuj.Baw się czcionkami np. wybierz ,,Tahoma'' świetnie wygląda.Wkurza mnie to,że wszędzie jest Harry Potter,a może byś nam pokazała co tak na prawdę umiesz?Moim zdaniem jeszcze jest przed tobą wiele,wiele,wiele,wiele i jeszcze raz wiele pracy.
Ocena Ann♥
To tak: Dużo z twoich zwiastunów jest za krótkich bo mają 40, 50 sekund, a powinny mieć 1:40 co najmniej. Nie podoba mi się muzyka, utwory nie komponują się z treścią zwiastunu. W każdym zwiastunie są ci sami aktorzy - z Harrego Pottera. Trudno mi to teraz ocenić, bo dobierasz dobre gify, ale są one jednej tematyki, może się okazać, że inny temat nie będzie ci wychodzić i gify będą złe. Do każdego zwiastuny ma tą samą czcionke na białym tle, mogłaby zmienić od czasu do czasu. 

Mi i Ann♥ najbardziej się podoba zwiastun ,,Obca'' ,ale i tak nie jest on taki jaki być powinien.
Po krótkim namyśle postanowiłyśmy,że nie dostajesz się do nas na stałe.Jednak jeśli się podszkolisz zapraszamy ponownie.

Ann♥ i Dusia :D

2 komentarze:

 1. Hej, no cóż. Wiecie, właśnie dzisiaj miałam zrobić zwiastun z innymi bohaterami, ale cóż...nie zdążyłam...Trochę mi przykro, że się nie dostałam, co do błędów - klawiatóra mnie nie lubi. ALe nie będę się wściekać, cóż najwyraźniej tak musiało być :D A ja narazie spróbuję gdzie indziej...

  Pozdrawiam,
  Avril

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń

Cała załoga zwiastuny-na-blog.blogspot.com dziękuje za każdy komentarz.