24.10.2013

[029] To love and be loved is something else

1)Więc tak poprawiłam zwiastun Angel Mayne xx.Mam nadzieje,że ten ci się spodoba.Ponieważ zrobiłam go odnowa.Moim zdaniem jest on o wiele lepszy niż poprzedni. ;)
Zwiastun
Blog
2)Następny zwiastun to dla Jagody Tomlinson.Znowu go poprawiałam ponieważ nie podobało się kilka zdjęć.Mam wielką nadzieję,że ten ci przypadnie do gustu:
Zwiastun przed poprawką
Zwiastun Poprawiony
Blog
3)Następny zwiastun,który wykonałam to dla Madzialenki.Bardzo mi się on podoba tylko jest jedna wada.Piosenka w ogóle nie pasuje do zwiastunu.A poza tym jest spoko :)
Zwiastun
Blog
4)Czwartym zwiastunem i ostatnim,który wykonałam jest to dla PaulaHS.Przy tym zwiastunie naprawdę spędziłam jakieś dwie godziny.Ale najlepszy to on nie jest moim zdaniem.Czekam na twoją opinie w komentarzu :P
Zwiastun
Blog
Jeśli,którejś z was zwiastun się nie będzie podobał chętnie zrobię nowy.A więc tak proszę o cierpliwe czekanie na wykonanie zamówień od:
Agata Nalborska
Jagoda Tomlinson
Marlena Nowak
Postaram się zrealizować te zamówienia jak najszybciej:)
Pozdrawiam Klaudia/Dusia

4 komentarze:

 1. Zwiastun jest świetny! :)
  Dziękuję, że go poprawiłaś :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Zwiastun wcale nie jest zły :) tylko jakbyś mogła zmień "Nic w życiu nie miało już dla niej sensu,zamknęła się w sobie" na "Po tragicznej śmierci rodziców żyletka ciągle żłobiła nowe blizny." I tu żeby było zdjecie żyletki lub pociętych rąk. "Mimo to, nie popełniła samobójstwa gdyż była potrzebna przyjaciółce oraz młodszej siostrze." zamiast : "Jednak nie popełniła samobójstwa, bo była potrzebna przyjaciółce i młodszej siostrze." I dalej w tekście "Pewnego dnia spotkała przystojnego chłopaka..." dodaj "wyjątkowo przystojnego". "Powoli zaczyna do niego coś czuć" zamiast powoli napisz "W jej sercu zaczyna się rodzić silne uczucie" Przepraszam,że jestem taka upierdliwa,ale wydaje mi się,że całość lepiej będzie wyglądać ze zmienionym tekstem. xx

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogłaś napisać to w zamówieniu.Ponieważ jest to twój błąd który będzie prowadził do tego,że muszę zwiastun zrobić na nowo. :)

   Usuń
 3. Cieszę się, że już niedługo zaczniesz robić zwiastun dla mnie.
  Miłego robienia życzę <3

  OdpowiedzUsuń

Cała załoga zwiastuny-na-blog.blogspot.com dziękuje za każdy komentarz.